Aktualności

Komunikat – autobus szkolny

Przypominamy, że ze względu na odległość od miejsca zamieszkania naszych uczniów do szkoły musimy zapewnić i zapewniamy przejazd autobusem szkolnym uczniom dojeżdżającym z Kuźni Nieborowskiej.

Przy okazji zwyczajowo od wielu lat na trasie Żernica-Kuźnia Nieborowska-Żernica autobus szkolny zabiera naszych uczniów z Nieborowic. Rozkład jazdy autobusu szkolnego oraz regulamin przewoźnika są umieszczone na stronie www szkoły. Regulamin został skonsultowany w ubiegłym roku szkolnym przez Radę Rodziców, a teraz przewoźnik uzupełnił go o dwa zapisy dotyczące zasad przeciwepidemicznych. Prosimy u respektowanie zapisów regulaminu, a o szczególnych przypadkach zdrowotnych uniemożliwiających dostosowanie się do regulaminu należy poinformować szkołę.

W związku z pojawiającymi się wątpliwościami przypominamy, że nie ma obowiązku korzystania z autobusu szkolnego na trasie Nieborowice-Żernica.

Wykonawcą usługi przewozowej jest Firma Usługowa Grzegorz Twardawa.