Autobus

Przystanki i godziny odjazdu autobusu szkolnego

 Nazwa przystanku Godzina odjazdu
Dojazd do szkoły
Nieborowice – Mysia Góra 7:22
Kuźnia Nieborowska – Łuże 7:25
Kuźnia Nieborowska – ul.Knurowska /przystanek/ 7:30
Kuźnia Nieborowska – ul.Knurowska II /obok nr 38/ 7:31
Kuźnia Nieborowska – ul.Krywałdzka  /obok nr 8/ 7:37
Nieborowice – ul.Główna /sklep/ 7:39
Nieborowice – ul.Główna /przedszkole/ 7:40
Nieborowice – ul.Główna /krzyż/ 7:42
Żernica – szkoła 7:45
Powrót ze szkoły
I kurs
Żernica – szkoła 13:50
Nieborowice – Mysia Góra 13:57
Kuźnia Nieborowska – Łuże 14:00
Kuźnia Nieborowska – ul.Knurowska /przystanek/ 14:05
Kuźnia Nieborowska – ul.Knurowska II /obok nr 38/ 14:06
Nieborowice – ul.Krywałdzka /obok nr 8/ 14:12
Nieborowice – ul.Główna /sklep/ 14:14
Nieborowice – ul.Główna /przedszkole/ 14:15
Nieborowice – ul.Główna /krzyż/ 14:17
II kurs
Żernica – szkoła 15:40
Nieborowice – ul.Główna /krzyż/ 15:43
Nieborowice – ul.Główna /przedszkole/ 15:45
Nieborowice – ul.Główna /sklep/ 15:46
Nieborowice – ul.Krywałdzka /obok nr 8/ 15:48
Kuźnia Nieborowska – ul.Knurowska II /obok nr38/ 15:54
Kuźnia Nieborowska – ul.Knurowska /przystanek/ 15:55
Kuźnia Nieborowska – Łuże 16:00
Nieborowice – Mysia Góra 16:03