Aktualności

Global Teacher Award 2023

Miło nam poinformować, że Pani Grażyna Morga, nauczycielka matematyki i geografii w naszej szkole, została laureatką międzynarodowej nagrody dla nauczycieli Global Teacher Award 2023, przyznawaną przez AKS Education Awards.

Odebrała ją w New Delhi w Indiach w dniu 4 listopada 2023 roku.

Od wielu lat Pani Morga prowadzi międzynarodowy projekt NEOTRIE SCIENIX we współpracy z profesorem José Luis Rodriguezem Blancasem z Uniwersytetu w Almerii (Hiszpania) oraz organizuje wyjazdy naukowo-edukacyjne do Hiszpanii. Za osiągniecia edukacyjne Pani Grażyna Morga otrzymała Nagrodę Wójta Gminy Pilchowice (2002, 2014, 2017, 2023) oraz Medal Komisji Edukacji Narodowej (2020).

Serdecznie gratulujemy.

W imieniu społeczności szkolnej – Beata Nawrath, dyrektor ZSP w Żernicy