Aktualności

„Zamiast kwiatka niosę pomoc”

Drodzy Uczniowie i Szanowni Rodzice, 

nasza społeczność szkolna jak co roku postanowiła włączyć się w akcję PAH „Zamiast kwiatka niosę pomoc”. W związku z tym zachęcamy, aby w dniu zakończenia roku szkolnego nie kupować tradycyjnych kwiatów, a zaoszczędzone w ten sposób fundusze przekazać na pomoc ludziom dotkniętym klęską głodu.

25 czerwca br. przy wejściu do szkoły (koło portierni) zostanie umieszczona specjalna puszka na datki. Zebrane w ten sposób fundusze zostaną przekazane poprzez Radę Rodziców na działania pomocowe na rzecz głodujących mieszkańców Somalii.

Jeśli poszczególne zespoły klasowe chciałyby podziękować nam jednak symbolicznie, zapraszamy do tego, aby przekazać na nasze ręce rośliny do szkolnego ogrodu.

Z góry dziękujemy za wsparcie akcji „Zamiast kwiatka niosę pomoc” i/lub wzbogacenie naszego ogrodu,

Grono Pedagogiczne