Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Dzisiaj uroczyście zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Dzień obfitował we wzruszenia, podziękowania, słowa pełne życzliwości i szczere uśmiechy.

Nagrodę Dyrektora ZSP w Żernicy „Promyk 2023” otrzymała Emilia Ryfińska (kl. 3a). Nagrodę specjalną Dyrektora ZSP w Żernicy na zakończenie klas ósmych otrzymała Agata Tomica (kl. 8d).

Uroczyste rozdanie świadectw było szczególnie emocjonalną chwilą dla naszych ósmoklasistów, którzy zamykają pewien etap w swoim życiu i wyruszają po nowe, niezwykłe doświadczenia. Życzymy Wam drodzy absolwenci, byście spotkali na swojej drodze wrażliwych i dobrych ludzi. Rozwijajcie swoje pasje, pielęgnujcie przyjaźnie i „miejcie odwagę być mądrym”.

Dziękujemy wszystkim uczniom, dyrekcji i całej społeczności szkolnej za przygotowanie wspaniałych akademii. Wyrazy wdzięczności kierujemy do rodziców, którzy każdego dnia wspierają swoje dzieci w spełnianiu marzeń i zdobywaniu wiedzy.

Życzymy wszystkim beztroskich, bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!