Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

24 czerwca w naszej szkole odbyło się zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Uroczystość ta została podzielona na trzy części: na początku rok szkolny pożegnali uczniowie z klas 7 i 8, następnie dzieci z klas 1-3, a później uczniowie z klas 4-6.

Pierwszą część zakończenia roku szkolnego zaszczycił swoją obecnością wójt gminy Pilchowice Maciej Gogulla.

Pani dyrektor Beata Nawrath podsumowała miniony rok szkolny, podziękowała nauczycielom i rodzicom za współpracę oraz wręczyła świadectwa wyróżnionym ósmoklasistom. Nastąpiło także uhonorowanie zwycięzców konkursu „Mega średnia”.

Pożegnana została pani wicedyrektor Kornelia Twardawa oraz nauczyciele, którzy w przyszłym roku szkolnym nie będą już uczyć w naszej szkole.

Siódmoklasiści, przygotowani przez panią Annę Jakiesz-Błasiak, żegnali ósmoklasistów piosenką „Time to say goodbye”.

Zapraszamy do fotorelacji.

Wszystkim życzymy bezpiecznych i udanych wakacji. Do zobaczenia w przyszłym roku szkolnym.