Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

25 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Uroczystość ta została podzielona na trzy części: na początku rok szkolny pożegnali ósmoklasiści, następnie dzieci z klas I-III, a później uczniowie z klas IV-VII. Mieliśmy okazję do wspólnego odśpiewania hymnu przy szkolnym sztandarze i zobaczenia dwóch wspaniałych występów uczniów. Pan Rajnard Dyrszka wręczył w imieniu organizatora uczennicom klasy ósmej nagrodę w konkursie Megaśrednia za rok szkolny 2020/2021.

Zapraszamy do szkolnej fotorelacji. Dziękujemy Panu Adamowi Mańce za udostępnienie zdjęć z zakończenia klas 1-3.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym uczniom. Jednocześnie doceniamy pracę wszystkich uczniów w tych szczególnych warunkach oraz współpracę rodziców.

Dziękujemy za wsparcie inicjatywy „Zamiast kwiatka niosę pomoc”, piękne i pomysłowe podziękowania kierowane pod naszym adresem – wszystkich nauczycieli i pracowników administracji i obsługi szkoły oraz dyrekcji, a także za podzielenie się z nami wspaniałymi roślinami do szkolnego ogrodu.

Wszystkim życzymy wspaniałych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia w przyszłym roku szkolnym.