Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca w naszej szkole odbyło się zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Uroczystość ta została podzielona na dwie części: na początku rok szkolny pożegnały dzieci z klas I-IV, a później starsi uczniowie. Pani dyrektor Beata Nawrath podsumowała miniony rok szkolny, podziękowała nauczycielom i rodzicom za współpracę oraz wręczyła świadectwa z wyróżnieniem, stypendia Wójta Gminy Pilchowice i medale dla najlepszych sportowców. Nastąpiło także uhonorowanie zwycięzców konkursu „Mega średnia”.

Pożegnana została pani wicedyrektor Aleksandra Kobielska oraz nauczyciele, którzy w przyszłym roku szkolnym nie będą już uczyć w naszej szkole.

W pierwszej części program artystyczny przedstawili uczniowie klasy IIb i III pod kierunkiem pani Elżbiety Kozobuckiej i pani Magdaleny Hołyńskiej. W drugiej części uczennice klas piątych recytowały wiersze, a ósmoklasiści i gimnazjaliści dziękowali nauczycielom i innym pracownikom szkoły za wspólnie spędzony czas oraz żegnali się śpiewając piosenki.

Wszystkim życzymy bezpiecznych i udanych wakacji. Do zobaczenia w przyszłym roku szkolnym.