Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

22 czerwca w naszej szkole, tak jak w całym kraju, odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018. Uroczystość ta została podzielona na trzy części: na początku rok szkolny pożegnali najmłodsi uczniowie klas I-III, później najstarsi tj. klasy gimnazjalne oraz szóste i siódme, na końcu uczniowie klas czwartych i piątych. Środkową część zakończenia roku szkolnego zaszczyciły swoją obecnością władze gminy Pilchowice na czele z jej wójtem Maciejem Gogullą. Profesjonalny program artystyczny przygotowała pani Anna Jakiesz-Błasiak, uroczystość uświetnił również uczeń Maciej Suchanek  swoją  grą na pianinie. Rozdano nagrody książkowe dla wyróżniających się uczniów, medale dla najlepszych sportowców oraz stypendia wójta  gminy Pilchowice. Uczniowie klasy trzeciej gimnazjum podziękowali nauczycielom i kolegom za wspólnie spędzony czas w szkole. Po akademii uczniowie udali się do klas z wychowawcami, by tam otrzymać świadectwa, a następnie rozpocząć WAKACJE.

Krystyna Jopek