Aktualności

Wyjazd na mecz

17 kwietnia grupa 20 miłośników piłki ręcznej Szkoły Podstawowej w Żernicy wybrała się pod opieką Sabiny Kot i Katarzyny Zborowskiej na mecz Pucharu Polski w roli głównej z Górnikiem Zabrze oraz PGE Vive Kielce.

Mecz na żywo na takim poziomie to emocje i super przeżycie. Ciekawe akcje, szybkie tempo gry, a także nietuzinkowe zagrania Bieleckiego czy Lijewskiego to była dla nas prawdziwa lekcja piłki ręcznej w wykonaniu mistrzów. Szmal na bramce czynił cuda. Niestety mimo długiego prowadzenia Górnika, gospodarz uległ mimo wszystko mistrzowskiemu Vive Kielce 29:35. Ten mecz zapamiętamy na długo.

Uczniowie i ich opiekunki, którzy mieli okazję wziąć udział w tak ważnym wydarzeniu pragną gorąco podziękować sponsorowi przejazdu na mecz panu Rajmundowi Nierychło.

 Sabina Kot