Aktualności

Wernisaż Prac Młodych Artystów Amatorów

17 maja 2019 w GOK Pilchowice odbył się II Wernisaż Prac Młodych Artystów Amatorów „Śląsk oczami młodego człowieka”. Jury w składzie: Grupa malarska Ossian Art reprezentowana przez Pana Macieja Kozakiewicza oraz Gminny Ośrodek Kultury w Pilchowicach reprezentowany przez Katarzynę Kocelę-Bardeli nagrodziło i wyróżniło najciekawsze prace. Laureaci odebrali nagrody i wspólnie mogliśmy podziwiać wystawione w Sali Damrota 5 w Pilchowicach prace.  Z naszej szkoły zostało wybranych osiem prac.

NAGRODZONE PRACE W KATEGORII KLASY I-III

1 MIEJSCE: Maja Sikora kl.II a

WYRÓŻNIENIA:

Hanna Rak kl.II a

Hanna Gaca kl.II b

Matylda Grondys kl.III 

NAGRODZONE PRACE W KATEGORII  KLASY IV-VIII + klasy gimnazjalne 

WYRÓŻNIENIA

Natalia Dodak kl.III a gimnazjum

Karolina Wolańska kl.V b

Tymoteusz Dylich kl.Vc

Natalia Pietrak kl.VI b

Gratulujemy wszystkim laureatom konkursu!

Joanna Polewik