Aktualności

Rozstrzygnięcie konkursów historycznych „Konstytucja 3 Maja 1791 roku”

W dniu 14 czerwca miało miejsce rozdanie nagród książkowych dla zwycięzców i wyróżnionych w konkursach historyczno-plastycznym na lapbooka i z wiedzy na temat „Konstytucji 3 Maja 1791 roku”. Celem konkursów było upowszechnianie wiedzy historycznej na temat uchwalenia Konstytucji 3 Maja, kształtowanie patriotycznych postaw wśród młodzieży oraz wspieranie wychowania patriotycznego dzieci i młodzieży poprzez różne formy aktywności artystycznej. Zwycięzcy i wyróżnieni otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców.

Wyniki konkursu historycznego z wiedzy na temat „Konstytucji 3 Maja 1791 roku”:

Miejsce I – Marta Kowalska 6a

Miejsce II – Aleksandra Wolf 8b

Miejsce III – Krystyna Socha 8b

Wyróżnienie: Emilia Mikołajczyk 7a

Wyniki konkursu historyczno-plastycznego na lapbooka „Konstytucja 3 Maja 1791 roku”:

Miejsce I – Malwina Wardzińska 7a

Miejsce II – Lena Bogusz 7a

Miejsce III – Zofia Gogulla 8d

Wyróżnienie: Aleksandra Wolf 8b, Hanna Rak 6a

Gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursach

Wioletta Świerdza, Katarzyna Derbot-Gadzik