Aktualności

Reprezentacja chłopców klas 5-6 Mistrzem Rejonu w Piłce Ręcznej

18 kwietnia 2023 r. zapamiętamy jako ważny dzień dla reprezentacji chłopców klas 5-6.

Po bardzo wyrównanym meczu udało się ograć mistrza Gliwic – SP 27.

Chłopcy zgrali dwie 15-minutowe połowy, uzyskując wynik 9:7. Na wyróżnienie zasługuje skuteczny Mateusz Garczorz – 5 bramek, Goran Langdon – 2 bramki, Jacek Zeman – 1 bramka, Bartosz Dejneka – 1 bramka. Jednak niewątpliwym asem parady bramkarskiej okazał się uczeń klasy 5a, Wiktor Wojtyniak, który obronił wiele trudnych i pozornie nie do obrony piłek. Nie można pominąć reszty drużyny, bo jak wiemy na sukces pracuje cały zespół. Zatem dziękujemy za grę także Tymonowi Majsnerowskiemu, Jedrzejowi Cyganowi, Arkowi Dawidowi, Kacprowi Duszy, Jakubowi Kampe, Krzysztofowi Racinowskiemu, Wojtkowi Socha oraz Michałowi Suchankowi.

Reprezentacja składa się z uczniów prawie wszystkich klas 5-6. Mimo to udało się chłopakom zgrać i osiągnąć ten niemały sukces. Kolejny etap to ćwierćfinał wojewódzki, na który chłopcy pojadą w maju najprawdopodobniej do Zabrza.