Aktualności

Rekrutacja do przedszkoli i szkół Gminy Pilchowice na rok szkolny 2021/2022

Zgłoszenia dzieci do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Żernicy będzie można składać w sekretariacie szkoły od 4 do 22 marca 2021 roku. Druki zgłoszeń i wniosków będą dostępne na stronie www szkoły (http://zspzernica.pilchowice.pl/rekrutacja) lub na portierni placówki.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną szkoła nie organizuje w tym roku szkolnym dnia otwartego dla przyszłych pierwszoklasistów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi przedsięwzięciami na stronie www szkoły. Wszelkie informacje dotyczące organizacji nowego roku szkolnego, w tym wyprawki szkolnej, ukażą się na stronie www szkoły.

Uwaga: spotkanie z rodzicami dzieci rozpoczynających naukę w naszej szkole w roku szkolnym 2021/2022 jest planowane na ostatni tydzień sierpnia 2021 roku.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem czynności rekrutacyjnych do przedszkola na rok szkolny 2021/2022 na stronie http://przedszkole.zernica.pilchowice.pl w zakładce „Rekrutacja”.