Aktualności

Program LEPSZA SZKOŁA

W roku szkolnym 2018/2019 uczniowie klas IV, VII, VIII sp i III gim. naszej szkoły przystąpili do ogólnopolskiego programu LEPSZA SZKOŁA, który bada kompetencje matematyczne uczniów w szkole podstawowej, gimnazjum, liceum i technikum.

Najważniejszym celem projektu jest pomoc w przygotowaniu uczniów do egzaminów zewnętrznych. Uczniowie, wspólnie z dziesiątkami tysięcy uczniów z całej Polski, będą rozwiązywać standaryzowane testy. Po każdym teście jest możliwość porównania wyników poszczególnych uczniów i całej klasy z wynikami szkoły, województwa i całej Polski. Za każdym razem można zobaczyć, czy wyniki ucznia są słabe, przeciętne czy też wysoko ponad średnią, oraz które z typów zadań sprawiają mu najwięcej trudności. W naszej placówce program realizują panie Krystyna Jopek oraz Grażyna Morga.

Krystyna Jopek