Aktualności

Praca ZSP w Żernicy po szkolnych feriach zimowych

Od dnia 18 stycznia do 31 stycznia br. uczniowie klas 4-8 SP pracują nadal zdalnie na platformie Microsoft Teams z wykorzystaniem metod kształcenia na odległość zgodnie z planem widocznym w dzienniku UONET+. Przedszkole działa stacjonarnie w dwóch lokalizacjach (Miki 37 oraz Górnicza 2m).

Uczniowie klas 1-3 SP będą pracować stacjonarnie. Autobus szkolny będzie kursował zgodnie z rozkładem jazdy znajdującym się na naszej stronie www. Dodatkowe informacje w sprawie organizacji pracy szkoły od 18 stycznia zostały przekazane przez wychowawców klas (dziennik UONET+). W szkole obowiązują dotychczasowe procedury przeciewpidemiczne.

[Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 13.01.2021 r. zmieniające rozp. w spr. czasowego ograniczenia jednostek systemu oświaty w związku z zapob., przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 2021, poz. 92) – data publikacji 15.01.2021 r.]