Aktualności

Mistrzowie Gminy w Koszykówce

28 listopada reprezentacje klas ósmych naszej szkoły wzięły udział w Gminnym Turnieju Koszykówki. Po rozegraniu dwóch meczy ze Stanicą oraz z gospodarzem z Wilczy nasi uczniowie uplasowali się na pierwszych miejscach.

W reprezentacji dziewcząt znalazły się: kapitan Agata Tomica oraz Oliwia Caban, Zuzanna Cichy, Julia Kosub, Julia Korzusnik, Lena Kowal, Wiktoria Marcinkowska, Patrycja Pach, Krystyna Socha, Zofia Szymańska, Weronika Wilk i Oliwia Zyzak.

Skład deklasujących pozostałe zespoły chłopców tworzyli: kapitan Dominik Szewczyk (najwięcej zdobytych punktów w turnieju) oraz Krzysztof Adamek, Ksawery Jęczmionka-Stolarek, Jakub Majsnerowski, Marek Młynarek, Wiktor Sklorz, Antoni Skórczyński, Maciej Stachowicz, Rafał Swonke i Dominik Szewczyk.

Uczniowie otrzymali piękne puchary, dyplomy, soczki i batoniki.

Kolejnym etapem zmagań z koszykówką będzie udział w Powiatowym Turnieju, który odbędzie się już w nowym roku w Knurowie.

Gratulujemy reprezentacjom dobrej formy!

Sabina Kot