Aktualności

Konkurs na szopkę bożonarodzeniową

4 stycznia został rozstrzygnięty konkurs świetlicowy na szopkę bożonarodzeniową. Jego organizatorami byli nauczyciele opiekujący się dziećmi podczas zajęć świetlicy szkolnej. Uczniowie klas I – VI wykonali dowolną techniką wiele pięknych prac. Jednym z warunków konkursu było użycie gotowych materiałów zawierających postacie z betlejemskiej stajenki. Uczestnicy tworzyli swoje prace podczas pobytu w świetlicy, w ostatnim tygodniu przed przerwą świąteczną (18.12- 21.12. 2017 r. ). Komisja konkursowa miała ogromną trudność w wyłonieniu zwycięzców ponieważ prace były naprawdę rzetelnie wykonane. Uczniowie wykazali się dużą pomysłowością i kreatywnością. A oto lista naszych uzdolnionych zwycięzców:

I miejsce – Wiktoria Nowak kl. 4b

II miejsce – Maja Homotiuk kl. 3b

III miejsce – Antonina Szczęch kl. 1a, Martyna Kasper kl. 1a

Wyróżnienie – Emilia Mikołajczyk kl. 2 a, Bartosz Dejneka kl. 1 b

Serdecznie gratulujemy!

Julia Niestrój