Aktualności

Konkurs „Masters of English”

22 marca w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Wilczy odbył się konkurs „Masters of English”, w którym brali udział uczniowie klasy 7 – Zuzanna Szmal i Mateusz Śnieżek, oraz uczennica klasy 6 – Letizia Goretzki.
Konkurs obejmował nie tylko zagadnienia gramatyczno- leksykalne, komunikację, słuchanie i rozumienie tekstu, ale również sprawdzał wiedzę uczniów o USA. Mieli oni również okazję pokonwersować w języku angielskim – gościem specjalnym konkursu była Amerykanka Crystal William, która opowiadała uczestnikom konkursu o swoim kraju.
Miło nam zatem oznajmić, że Zuzanna zajęła II miejsce, Mateusz – III w kategorii klas siódmych, a Letizia – II miejsce w kategorii klas szóstych! Zwycięzcy otrzymali cenne nagrody, współfinansowane przez Urząd Gminy Pilchowice.
Gratulujemy – jesteśmy z Was dumni.
Anna Bochenek