Aktualności

Gminne Zawody w Piłce Nożnej Chłopców

11 października w Stanicy odbyły się Gminne Zawody w Piłce Nożnej Chłopców rocznik 2003-2005.

Do zawodów zgłosiły się drużyny ze wszystkim szkół naszej gminy. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”, dzięki czemu wszystkie szkoły mogły rywalizować ze sobą. Nasi chłopcy dzielnie walczyli w każdym meczu, niestety nie udało się awansować do rozgrywek na szczeblu powiatowym. Drużyna z Żernicy uległa w dwóch meczach, co pozwoliło jej zająć 3. miejsce. Najlepszą drużyną okazała się drużyna z Pilchowic.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnym szczeblu rozgrywek.

Naszą szkołę reprezentowali: Michał Chochla, Kamil Rzepiela, Łukasz Panenka, Hubert Hajduk, Wojtek Wojtowicz, Mateusz Kaczorowski, Wiktor Rzemień, Filip Morgała, Mateusz Balon, Piotr Żołądkowski.

Trener

Mateusz Siwiec