Aktualności

Gminny Turniej Piłki Siatkowej

18 stycznia br. na sali gimnastycznej w Żernicy odbył się turniej piłki siatkowej. W zawodach udział wzięli uczniowie wszystkich czterech szkół naszej gminy. Poziom rozgrywek był naprawdę wysoki. Zgromadzeni na sali kibice mogli zobaczyć siatkówkę w najlepszym wydaniu. Po niemal czterech godzinach rywalizacji najlepszą drużyną okazał się ZSP w Pilchowicach. Duże brawa dla zwycięzców, którzy byli bezkonkurencyjni i zdobyli komplet punktów. Życzymy powodzenia na dalszym szczeblu rozgrywek.

Klasyfikacja zawodów:

  1. ZSP Pilchowice
  2. ZSP Wilcza
  3. ZSP Żernica
  4. ZSP Stanica

Naszą szkołę reprezentowali: Mateusz Kaczorowski, Filip Morgała, Maksymilian Pitra, Piotr Żołądkowski, Radosław Sobieraj, Mateusz Śnieżek, Miłosz Karwot, Filip Szombierski, Marek Szulc, Dawid Stępień, Karol Nowak.

Mateusz Siwiec