Aktualności

Dzień otwarty za nami

W naszej szkole 4 marca b.r. odbył się dzień otwarty dla  przyszłych pierwszoklasistów. Przyszli uczniowie i ich rodzice / opiekunowie mogli poznać naszą szkolną przyjazną przestrzeń.

Po spotkaniu w holu z dyrektor szkoły Beatą Nawrath występu muzycznego w wykonaniu naszych uczniów (przyg. A. Jakiesz-Błasiak) i nauczycielami nasi goście zostali zaproszeni do obejrzenia sal szkolnych. W salach lekcyjnych nauczyciele wraz z uczniami przygotowali zajęcia angażujące naszych przyszłych uczniów. Były kąciki artystyczno-teatralne (przyg. E. Kozobucka), języka polskiego (przyg. B. Kurowska, P. Wiatrowska), ruchowe (przyg. K. Zborowska, S. Kot, M. Siwiec), językowe (przyg. K. Kostelecka, A. Korepta), osobliwości przyrody (przyg. K. Jopek, M. Duda), zabaw z tablicą multimedialną (przyg. I. Koszela), programowania LEGO EDUCATION (przyg. M. Mączka), origami (przyg. A. Kuś), gogli VR (przyg. ks. Z. Rycerz).

Dzieciom przypadły także do gustu: magiczny dywan (opieka: B. Kasza i G. Makowska) oraz sala doświadczania świata, gdzie dzieci mogły korzystać ze sprzętu przeznaczonego do stymulacji różnych zmysłów (opieka: M. Hołyńska, M. Kromolan, J. Szombierska i A. Wilczek).

Widzieliśmy, że nasi goście czuli się tu już jak u siebie.