Aktualności

Dzień Języków Obcych

Dzień Języków Obcych zawitał po raz kolejny w naszej szkole. Był to dzień pełen przygód językowych, w którym mięliśmy okazję przybliżyć się do innych kultur oraz języków występujących na świecie oraz pokazać, jak ważna jest znajomość języków obcych. Młodsi uczniowie z klas 1-3 wzięli udział w zabawach na boisku szkolnym, przygotowanych przez nauczycielki języków obcych p. Katarzynę Kostelecką, p. Monikę Hoinkis,  p. Agatę Koreptę oraz p. Dominikę Kołodziej. Podczas gier uczniowie sprawdzili swoje umiejętności językowe. Natomiast uczniowie starsi z klas 4-8 zagłębiali się wraz z p. Agatą Koreptą, p. Aleksandrą Grzegorzek oraz p. Katarzyną Kostelecką w kulturę języka innych krajów, poprzez rozpoznawanie flag, szukanie zwrotów grzecznościowych oraz wyszukiwanie ciekawostek dla poszczególnych państw. 

Katarzyna Kostelecka