Aktualności

Dzień Języków Obcych dla klas I-III SP

11 czerwca odbył się w naszej szkole Dzień Języków Obcych dla klas I-III szkoły podstawowej. Obchody tego dnia polegały na wykazaniu się znajomością języka angielskiego i niemieckiego w grach i zabawach językowych.  Na każdą klasę czekało pięć stanowisk, które każdy z uczniów musiał przejść i wykonać odpowiednie zadanie. Każda prawidłowa odpowiedź, zarówno z języka angielskiego, jak i niemieckiego, została nagrodzona pieczątką. Uczniowie, którzy uzyskali 10 lub 9 pieczątek zostali mistrzami języków obcych.

Uczniowie świetnie się bawili i z chęcią przystępowali do kolejnych zadań. Jak się okazało, nie brakuje w naszej szkole mistrzów języków obcych, ponieważ zdecydowana większość dzieci rewelacyjnie poradziła sobie z zadaniami.

Impreza ta została przygotowana przez nauczycielki języka angielskiego i niemieckiego.

Monika Hoinkis