Aktualności

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

W dniu 13 października w naszej szkole odbyły się uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej, zwanego też Dniem Nauczyciela.

Uroczystość była podzielona na 3 tury. Najpierw świętowali najmłodsi uczniowie i ich wychowawczynie. Program przygotowały panie: Beata Kasza i Grażyna Makowska wraz ze swoimi uczniami.

Jako drudzy dziękowali nauczycielom uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej. Klasa VIa pod kierunkiem wychowawczyni Magdaleny Rokosz przygotowała krótkie przedstawienie, a  uczniowie klasy IV zaśpiewali piosenkę dla nauczycieli, którą przygotowali wraz z nauczycielką muzyki,  Anną Jakiesz – Błasiak.

Jako ostatni świętowali najstarsi uczniowie. Ich wychowawczynie i oni sami mogli zobaczyć kabaret w wykonaniu klasy III gimnazjum. Nad przygotowaniem kabaretu czuwała wychowawczyni klasy – Paulina Wiatrowska.

 Dyrektor szkoły pani Beata Nawrath dziękowała nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły za ich pracę i wysiłek włożony w kształtowanie młodego człowieka, wymieniła nagrodzonych nauczycieli i życzyła wszelkiej pomyślności w dalszej pracy.

Magdalena Rokosz