Aktualności

Dzień Dziecka w klasach IV-VII SP oraz gimnazjum

30 maja uczniowie klas IV-VII SP oraz gimnazjum świętowali Dzień Dziecka. Tradycyjnie był to dzień, kiedy uczniowie spędzali czas na sportowo. Na wstępie zamiast tradycyjnej rozgrzewki uczniowie zatańczyli „Belgijkę”. Uczniowie klas IV-VI rywalizowali w różnych konkurencjach zwinnościowo- szybkościowych, między innymi w rzutach do celu, rzutem kaloszem na odległość, slalomach z piłką, skokach w workach, skokach na piłce, itp. Każda drużyna miała do pokonania 7 konkurencji. Zawodom dopisywała raczej wesoła zabawa niż sportowa rywalizacja . Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce – klasa 6b

II miejsce – klasa 5b

III miejsce – klasa 6a.

Uczniowie klas VII i  gimnazjalnych wykazywali się dobrą znajomością piłki nożnej, stoczyli bowiem wiele zaciętych meczy w składach mieszanych. Drużyny rozegrały turniej systemem „każdy z każdym”.

Wyniki uplasowały się następująco:

I miejsce – klasa 3 gimnazjum

II miejsce – klasa 2ab gimnazjum

III miejsce – klasa 7b

IV miejsce – klasa 7a.

Katarzyna Zborowska