Aktualności

Biegi Dzieci i Młodzieży o Mistrzostwo Gminy Pilchowice

30 września w Leboszowicach odbyły się Biegi Dzieci i Młodzieży o Mistrzostwo Gminy Pilchowice.

W kategorii klas I-II dziewcząt wystartowały Maja Wybierek i Michalina Piłat z klasy 2c. Michalina zdobyła III miejsce. W tej samej kategorii wiekowej chłopców I miejsce zajął Dawid Zieliński z 2b.

W kategorii klas III- IV na podium z I miejscem znalazła się Karolina Grzywok z 4c i na III pozycji uplasowała się Nikola Wyżgoł z 3a. W kategorii chłopców I miejsce zdobył Marcel Balbus z 3a, II miejsce – Marcel Jimenez Menzano z 2c oraz minimalnie poza podium znalazł się Stanisław Piotrowski z 3a.

W kolejnej kategorii klas V-VI na dystansie 600 m rywalizowały zarówno dziewczęta jak i chłopcy. I miejsce zajęła Julia Mazurek z 6b, natomiast Paulina Moroz uplasowała się na IV pozycji. Wśród chłopców I miejsce zajął Goran Langdon z 6a, natomiast II miejsce –Tymon  Majsnerowski z 6c.

W kategorii najstarszych uczniów szkoły na dystansie 800 m na I miejscu znalazła się Nadia Balbus z klasy 7c oraz w biegu na 1000 m III miejsce zajął Michał Pitra z klasy 8. W wydarzeniu wzięła udział także Malwina Wardzińska, której niewiele zabrakło, by znaleźć się na podium.

Podsumowaniem zawodów był bieg sztafetowy, gdzie uczniowie zajęli I miejsce.

Dziękuję uczniom naszej szkoły, że w sobotni, deszczowy poranek stawili się na zawodach i aktywnie spędzili ten czas.