Aktualności

Akcja „Paka dla zwierzaka”

Szanowni Państwo, chcąc uwrażliwić dzieci na potrzeby zwierząt ze schroniska, zapraszamy do udziału w akcji pomocowej dla zwierząt ze Schroniska w Sośnicy. Obecne zapotrzebowania zgłoszone przez pracownika schroniska są następujące:

  1. Żwirek dla kotów bentonitowy lub drewniany zbrylający,
  2. Rękawiczki jednorazowe,
  3. Mokra i sucha karma dla kociąt, kotów i psów wysokiej jakości (WYSOKOMIĘSNE I BEZZBOŻOWE),
  4. Podkłady dla szczeniąt.

Żeby zwierzęta były zdrowe, schronisko dba o jakość, a nie ilość przyjmowanych produktów. Chętnych prosimy o kierowanie się zasadą, by ofiarować mniejszą ilość, ale lepszej jakości. Karmy niewłaściwe po prostu się marnują. Dary można zostawiać przy portierni oraz wejściu do przedszkola. Uczniowie klas I-VIII proszeni są o podpisanie artykułów imieniem, nazwiskiem, klasą oraz nazwiskiem wychowawcy, dzięki czemu będziemy mogli nagrodzić działanie charytatywne dodatkowymi punktami z zachowania. Zbiórka trwa do 31 marca br. Wszelkich informacji udzielają koordynatorki: wychowawczyni klasy 2b Wiktoria Owsiak-Lulek oraz wychowawczyni klasy 2c Izabela Koszela.

Wiktoria Owsiak-Lulek