Aktualności

Komunikat – praca szkoły do 26 czerwca br.

Szanowni Rodzice,

uprzejmie informujemy, iż kierując się bezpieczeństwem naszych dzieci, a także zaleceniem organu prowadzącego w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w powiecie gliwickim i rybnickim, podjęliśmy decyzję, że wszystkie szkoły w naszej gminie pozostaną zamknięte do 26 czerwca 2020 roku. Oznacza to m.in., że dla klas 1-3 szkoły podstawowej nie będą prowadzone zajęcia opiekuńcze w formie stacjonarnej. Nauczyciele będą prowadzić nadal wszystkie zajęcia w formie zdalnej.

Jednocześnie informujemy, że w szkole zostały umożliwione konsultacje indywidualne oraz korzystanie z biblioteki. Dodatkowo za zgodą rodziców zostały uruchomione zajęcia rewalidacyjne oraz wczesnego wspomagania rozwoju.

Wychowawczynie wszystkich klas przekazały poprzez dziennik UONET+ informację o harmonogramie oddawania podręczników i książek do biblioteki szkolnej oraz jednocześnie odbierania rzeczy z szafek w szatni i oddania kluczyków.

Wszystkim Państwu i naszym dzieciom życzymy dużo zdrowia.

Beata Nawrath,

Dyrektor ZSP w Żernicy