Aktualności

Bal karnawałowy

Tradycyjnie, jak co roku, dla uczniów z edukacji wczesnoszkolnej odbyła się zabawa karnawałowa. W środę, 19 lutego, nasza sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę, pełną wróżek, czarodziejów, kowbojów i innych barwnych postaci z bajek, książek czy filmów. Niektórzy uczniowie ukryli swoje twarze pod maskami, przez co byli nie do poznania. Szampańską zabawę poprowadził DJ Tomek, który nikomu nie pozwolił się nudzić. Jego udział w zabawie był możliwy dzięki funduszom RR.

 W rytmach różnorodnej muzyki i ulubionych hitów wszyscy uczniowie łącznie z paniami bawili się wspaniale. Nie zabrakło również efektów specjalnych takich jak: piany, baniek mydlanych czy dymów. Korowody, pociągi, węże wyczerpały siły wszystkich tancerzy. Po wspólnych pląsach uczniowie udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.
Mamy nadzieję, że w następnym roku będziemy się bawić równie wspaniale.

Anna Placek