Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe dla uczniów szkoły podstawowej

Dzień tygodnia Godziny Zajęcia Klasy Numer sali Nauczyciel prowadzący
Poniedziałek 7 lekcja Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego IV-VIII 201 Paulina Wiatrowska
  7 lekcja Kółko przyrodnicze IV-VIII 207 Miranda Duda
  7 lekcja Zajęcia z matematyki V a, VII b 301 Anna Kuś
  7 lekcja Zajęcia wyrównawcze z matematyki IV b 217 Agnieszka Gucwa
  7 lekcja Zajęcia sportowe IV – VIII SG Sabina Kot
  7 lekcja Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego IV, V, VIII 115 Bogusława Kurowska
  8 lekcja Zajęcia z matematyki IV a, VI b 301 Anna Kuś
  8 lekcja Kółko przyrodnicze IV-VIII 207 Miranda Duda
   8 lekcja Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego IV-VIII 201 Paulina Wiatrowska
Wtorek 6 lekcja Zajęcia dodatkowe – rozwijające umiejętności i poszerzające wiedzę III 110 Jolanta Bieniek
  7 lekcja Zajęcia z języka angielskiego V a II b 216 Agnieszka Barańska
  7 lekcja Zajęcia plastyczno-kreatywne IV-VIII   Joanna Polewik
  8 lekcja Zajęcia plastyczno-kreatywne IV-VIII   Joanna Polewik
  8 lekcja Zajęcia sportowe IV-VIII SG Katarzyna Zborowska
  8 lekcja Kółko z matematyki VIII a 209 Krystyna Jopek
  8 lekcja Zajęcia profilaktyczno-wychowawcze „Lepsze jutro” II a 101 Anna Placek
Środa 6 lekcja Zajęcia rozwijające II b 101 Elżbieta Kozobucka
  7 lekcja Koło z języka migowego IV 101 Justyna Olszówka
  7 lekcja Zajęcia wyrównawcze z matematyki IV c 217 Agnieszka Gucwa
  7 lekcja Zajęcia z języka angielskiego IV-VII 302 Monika Hoinkis
  7 lekcja Zajęcia wyrównawcze / kółko z matematyki IV d 205 Grażyna Morga
  8 lekcja Zajęcia wyrównawcze / kółko z matematyki VII a 205 Grażyna Morga
  8 lekcja Karta rowerowa V a b c 217 Agnieszka Gucwa
  8 lekcja Kółko z matematyki V b,c 209 Krystyna Jopek
  8 lekcja Zajęcia sportowe IV-VIII SG Sabina Kot
  8 lekcja Zajęcia sportowe IV-VIII SG Mateusz Siwiec
Czwartek 7:00 – 7:45 Zajęcia rozwijające II b 101 Elżbieta Kozobucka
  7 lekcja Zajęcia rozwijające II c 110 Beata Kasza
  7 lekcja Zajęcia dziennikarskie IV-VIII 216 Paulina Wiatrowska
  7 lekcja Zajęcia komputerowe I 216 Grażyna Makowska
  7 lekcja Zajęcia rozwijające Ic 109 Marta Mączka
  7 lekcja Kółko z języka niemieckiego IV 105 Anna Zdanowicz
  7 lekcja Kółko czytelnicze II-VI bibl Wioletta Świerdza
  8 lekcja Zajęcia dziennikarskie IV-VIII 216 Paulina Wiatrowska
  8 lekcja Zajęcia dodatkowe z historii IV-VIII 303 Justyna Wrońska
  9 lekcja Zajęcia sportowe IV-VIII SG Katarzyna Zborowska
Piątek 6 lekcja Program Przyjaciele Zippiego I b 114 Bożena Grocholska
  7 lekcja Kółko origami IV-VIII bibl Anna Kuś
  8 lekcja Zajęcia z j. polskiego – przygotowanie do egzaminu VIII b 206 Magdalena Rokosz
  8 lekcja Zajęcia z j. angielskiego – przygotowanie do egzaminu VIII a b 302 Anna Bochenek
  8 lekcja Zajęcia rozwijające z j. polskiego IV, V, VIII 115 Bogusława Kurowska