Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe dla uczniów szkoły podstawowej

Dzień tygodnia Godziny Zajęcia Klasy Numer sali Nauczyciel prowadzący
Poniedziałek 6 lekcja Zajęcia dodatkowe „Matematyka i origami” Va biblioteka Anna Kuś
  7 lekcja Zajęcia dodatkowe z języka polskiego IV-VIII 201 Paulina Wiatrowska
  7 lekcja Zajęcia dodatkowe z przyrody IV-VIII 207 Miranda Duda
  7 lekcja Zajęcia dodatkowe z matematyki (dyd.-wyr.) VIIb 301 Anna Kuś
  7 lekcja Zajęcia dodatkowe z matematyki IV c 217 Agnieszka Gucwa
  7 lekcja Zajęcia dodatkowe sportowe IV – VIII SG Sabina Kot
  7 lekcja Zajęcia dodatkowe z języka polskiego IVd, VIIIa 115 Bogusława Kurowska
  8 lekcja Zajęcia dodatkowe z matematyki IVa, VIb 301 Anna Kuś
  8 lekcja Zajęcia dodatkowe z przyrody IV-VIII 207 Miranda Duda
   8 lekcja Zajęcia dodatkowe z języka polskiego IV-VIII 201 Paulina Wiatrowska
Wtorek 6 lekcja Zajęcia dodatkowe – poszerzające umiejętności i wiedzę III 110 Jolanta Bieniek
  7 lekcja Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego Va IIb 216 Agnieszka Barańska
  7 lekcja Zajęcia dodatkowe plastyczno-kreatywne IV-VIII   Joanna Polewik
  7 lekcja Zajęcia dodatkowe (dyd.-wyr.) IV 209 Krystyna Jopek
  7 lekcja Zajęcia dodatkowe dziennikarskie IV-VIII 201 Paulina Wiatrowska
  7 lekcja Zajęcia dodatkowe sportowe IV-VIII SG Sabina Kot
  7 lekcja Tutoring Bogusława Kurowska
  8 lekcja Zajęcia dodatkowe dziennikarskie IV-VIII 216 Paulina Wiatrowska
  8 lekcja Zajęcia dodatkowe plastyczno-kreatywne IV-VIII   Joanna Polewik
  8 lekcja Zajęcia dodatkowe sportowe IV-VIII SG Katarzyna Zborowska
  8 lekcja Zajęcia dodatkowe z matematyki VIII a 209 Krystyna Jopek
  8 lekcja Zajęcia profilaktyczno-wychowawcze „Lepsze jutro” II a 101 Anna Placek
Środa 6 lekcja Zajęcia dodatkowe – poszerzające umiejętności i wiedzę II b 101 Elżbieta Kozobucka
  6 lekcja Zajęcia dodatkowe (dyd.-wyr.) I-III 105 Grażyna Makowska
  7 lekcja Zajęcia dodatkowe z języka migowego IV 101 Justyna Olszówka
  7 lekcja Zajęcia dodatkowe z matematyki IV b 217 Agnieszka Gucwa
  7 lekcja Zajęcia dodatkowe z matematyki IV d 205 Grażyna Morga
  8 lekcja Tutoring Grażyna Morga
  8 lekcja Zajęcia dodatkowe „Karta rowerowa” V a b c 217 Agnieszka Gucwa
  8 lekcja Zajęcia dodatkowe z matematyki (dyd.-wyr.) V b,c 209 Krystyna Jopek
  8 lekcja Zajęcia dodatkowe sportowe IV-VIII SG Mateusz Siwiec
Czwartek 7:00-7:45 Zajęcia dodatkowe II b 101 Elżbieta Kozobucka
  7 lekcja Zajęcia dodatkowe II c 110 Beata Kasza
  7 lekcja Zajęcia dodatkowe komputerowe I 216 Grażyna Makowska
  7 lekcja Zajęcia dodatkowe Ic 109 Marta Mączka
  7 lekcja Zajęcia dodatkowe czytelnicze II-VI bibl Wioletta Świerdza
  7 lekcja Kółko z języka niemieckiego IV 105 Anna Zdanowicz
  8 lekcja Zajęcia dodatkowe z historii IV-VIII 303 Justyna Wrońska
  9 lekcja Zajęcia dodatkowe sportowe IV-VIII SG Katarzyna Zborowska
Piątek godz. 7.15 Zajęcia dodatkowe z matematyki VII a 205 Grażyna Morga
  6 lekcja Zajęcia dodatkowe – Program Przyjaciele Zippiego I b 114 Bożena Grocholska
  7 lekcja Zajęcia dodatkowe z języka polskiego Va b c 115 Bogusława Kurowska
  8 lekcja Zajęcia dodatkowe z języka polskiego – przygotowanie do egzaminu VIII b 206 Magdalena Rokosz
  8 lekcja Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego – przygotowanie do egzaminu VIII a b 302 Anna Bochenek