Aktualności

Wakacje 2018 – organizacja szkoły i prace remontowe

Informujemy, że w dniach od 2 lipca br. do 17 sierpnia br. sekretariat szkoły będzie czynny w godzinach 7.30-13.30. W lipcu i sierpniu br. będą trwały na terenie szkoły prace remontowe nawierzchni skarp, drogi wewnętrznej i chodników, tzw. małej architektury (w tym ogrodzenia) od strony L. Miki 37, a także oświetlenia zewnętrznego. Teren szkoły jest czynny w dni robocze w godzinach 7.00-21.00, w soboty i niedziele w godzinach 8.00-20.00.

Nie będzie można dostać się na teren szkoły od strony ul. Miki. Dojście na teren placu zabaw oraz boiska wielofunkcyjnego będzie się odbywać bramą od strony przewiązki między ulicami Miki i Olchową. Prosimy o stosowanie się do oznakowania firmy budowlanej prowadzącej prace.

Dyrekcja szkoły